Besuto Sushi & Noodle Nasza restauracja specjalizująca się w ramen i sushi zaprasza do lokalu jak i do składania zamówień telefonicznie bądź online. Na dobry ramen w centrum Warszawy zapraszamy na Nowy Świat 27. A jeśli jesteś w domu? Rameny dowozimy na terenie całej Warszawy.

Besuto Sushi & Noodle to wyjątkowe miejsce na mapie warszawskich lokali. Przyciąga swoim oryginalnym wnętrzem ale przede wszystkim jakością serwowanych dań. Starannie przygotowywane sushi charakteryzuje się świeżością i dużą ilością składników. Nasi kucharze zabiorą Cię w podróż po smakach kraju Kwitnącej Wiśni, tutaj poznasz różne rodzaje przyrządzania sushi od japońskiej klasyki po europejski fusion.

Zamów Online lub odbierz osobiście!

Zamów Online

Najlepszy Ramen w Warszawie zjesz w Besuto! Przygotowywane według tradycyjnych receptur, zachwycą nie tylko podniebienia, ale i cieszą oczy. To pięknie skomponowane danie w delikatnym bulionie jest kwintesencją kuchni orientu. Europę rameny podbijają już od 20 lat. Już teraz proponujemy Państwu w Besuto najlepsze rameny w Warszawie: Ramen Miso, Ramen Tantanmen, Ramen Vegan i Ramen Shoyu.

Delektuj się sushi w eleganckiej i dyskretnej atmosferze naszej restauracji. Klimantyczne wnętrze pozwoli Ci się zrelaksować i w pełni oddać wyśmienitemu smakowi naszego sushi.